GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna 16873214
nr 1687 3214
Tekanna
1700-/1800-tal, Kina. Längd: 31 cm, höjd: 20 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:49:24
500 kr
600 kr